Vánoční dárek od nás lze čerpat celý prosinec :-)

Vstoupili jsme do měsíce prosince, který je pro mnohé znás měsícem ve znamení Vánoc, klidu a pohody, obdobím kdy navštívíme své blízké, které jsme dlouho neviděli, lámeme si hlavu s dárkem, který by je ideálně potěšil, ale také spousta shonu, stresu s přípravou krásných svátků a příjemného prožití konce roku.

Náším dárkem Vás chceme podpořit, aby jste to všechno zvládli, přebytečný stres proměnili v odreagování, na chvíli vše pustili z hlavy a vyčištili si ji, zároveň udělali pro své zdraví maximum v těchto chladných dnech. 

Přejeme Vám příjemné chvíle a přínášíme Vám speciální Vánočně zvýhodněné vstupy do H&Z Studia Třebíč, které lze čerpat celý měsíc. Srazili jsme pro Vás ceny oblíbených lekcí dolů.

Jednorázový vstup na lekci ALPINNINGU v hodnotě 90Kč

Jednorázový vstup na lekci FITBOXU v hodnotě 80Kč

Jednorázový vstup na lekci Kruhového tréningu 80Kč

Tato akce má platnost do konce roku 2016 tj. do 31.12.2016. Může jí využít kdokoliv kdo nás pravidelně navštěvuje i kdokoliv nově příchozí. Všechny slevy se vztahují na jednorázové vstupy na lekce Alpinningu, Fitboxu a Kruhového tréningu. Přijď se "POHNOUT"

Rezervace můžete provést pomocí on-line rezervačního systému ZDE , nebo na telefoním čísel 732 439 682 těšíme se na Vaši návštěvu.

Krásný prosinec a svátky přeje

H&Z Tým