IMG_3162

Instuktorka FITBOXu Hanka Motyčková již od útlého věku miluje sport a zdravou výživu, ale její cesta za splněným snem nebyla bez překážek a právě díky její vytrvalosti (kterou potřebuje každý správný sportovec) nyní otevřela spolu se svým partnerem sportovní studio v Třebíči. Jejím největším koníčkem se stal právě zmíněný FITBOX, který objevila spolu s kamarádkami v rodném městě a s nadějí, že zpevní svoje tělo a pozná nový druh cvičení začala navštěvovat pravidelně hodinové kurzy v místní tělocvičně.

Postupně, s přibývajícími měsíci a roky přibývaly i zkušenosti, až je nakonec Hanka uplatnila coby cvičitelka Fitboxu ve známém městském fitku. Její kariera se zdála slibná, a tak ji dovršila nakonec i samotným lektorským kurzem a nebránilo již nic v uskutečnění svých cílů. Za to nenáleží ovšem zásluha jen sobě samé, ale i životnímu partnerovi Zdendovi, který taktéž vyzkoušel řadu Workoutových, Crossfitových či kruhových tréninků a rád se o své zkušenosti podělí i s dalšimi příznivci zdravého sportování.

Ve dvou se to lépe táhne, takže bylo třeba vynaložit potřebné zkušenosti a nemalé finanční částky, aby nápad získal reálnou podobu a to je jen začátek: „Kdo nelení, tomu se zelení“, jak řekl jeden pán, a proto vyražte i vy za těmi dvěmi kvítky do nového sportovního H&Z Studia na okraji města a poznáte, že cvičení může být zábava i relax. O to víc, když se o Vás bude starat.

Těšíme se na Vás jsme tu pro Vás!
Hanka a Zdeny