Hana Motyčková
majitelka
Lektorka ALPINNING, FITBOX, Kruhový tréning
Motto:
Každý den je šance změnit svůj život..


Ahoj 🙂 Sport mám ráda již od mala, vždy mě dokázal příjemně naladit. Z nasbíraných zkušeností ve sportu jsem se dostala až k vlastnímu studiu. V životě je důležité dělat hlavně to co vás baví a to se mi splnilo. Neváhejte a přijďte smysluplně strávit svůj čas.
Zdeněk Motyčka
Majitel
Lektor ALPINNING, Kruhový tréning
Motto:
Ať si myslíš, že něco dokážeš nebo nedokážeš, pokaždé budeš mít pravdu !


Zdarec, říkejte mi Zdeny v minulosti jsem se věnoval Crossfitu, workoutům a jsem příznivec cvičení s vlastní váhou těla. Do budoucna se můžete těšit i na mé hodiny, které budou zaměřeny na kruhové tréningy, Alpinning, workout, prvky Crossfitu a silové gymnastiky.
Veronika Papoušková
Lektorka ALPINNING
Motto:
„Život je tvrdý, ale vy musíte být tvrdší.“


Ahoj, jmenuji se Veronika. Je mi 22 let a jsem studentka pedagogické fakulty. Můj příběh s Alpinningem začal tak, že jsem se jednoho dne rozhodla začít cvičit. . Zkoušela jsem různé fitness aktivity a posilování. Vše jsem dělala z donucení, ne z radosti. Pak se vše změnilo, když jsem zkusila Alpinning. Po hodině Alpinningu jsem cítila něco, co u jiného cvičení ne. Pocit štěstí, naplnění, euforii, radost. Hned po první hodině jsem se do tohoto sportu zamilovala. Je tomu 5 let a tyto pocity stále přetrvávají. Můj cíl je jediný, probudit toto nadšení i u vás. Budu se těšit na naše společné hodiny 🙂 🙂
Pavla Šplíchalová
Lektorka FITBOX
Michaela Toufarová
Lektorka ALPINNING
Motto:
"Jen na tobě záleží, jak dobrodružná bude tvoje cesta"


Ahoj 🙂
Ahoj jmenuji se Míša, přátelé mi však říkají Miška. Od svých sedmi let jsem chodila do mažoretek, ale nějak mě to nechytlo, tak jsem od svých osmi začala závodně tancovat, stala jsem se několikrát mistryní ČR v moderním tanci v parketovkách a v hip hopu, street dance, house, pamp, crump. Naučila jsem se mnoho tanečních stylů. Co se týče tance pohyb je byl a vždy bude moje vášeň  K Alpinningu mě přivedla moje nová kamarádka, se kterou poslední dobou trávím hodně času je to skvělá žena, sportovkyně a výborná kamarádka a ta mě naučila alpiningovat..🙂 Chytlo mě to a začala jsem aktivně cvičit, prostě a jednoduše, když se nehejbeš nemůžeš zhubnout..
🙂 přijďte se pohnout se mnou..🙂
Petra Vítková
Lektorka ALPINNING, Kruhový tréning
Motto:
Nedovol, aby tě strach z prohry,
vyřadil ze hry.


Ahoj 🙂
Endorfiny a zpevněné svalstvo přináší lepší pohled na svět a psychickou kondici. Udělat něco pro sebe, poznat nové přátele, pobavit se... je spoustu důvodů proč začít 🙂
P.S.: I s kily navíc vypadá zpevněné tělo báječně !!!