Do práce na kole

Do práce na kole

Pěkný den,

vzhledem k tomu, že sport máme rádi a podporujeme všechny jeho druhy, staly jsme se lokálním partnerem pro město Třebíč v projektu „Do práce na kole“ https://www.dopracenakole.cz/.

Tato akce bude probíhat v období měsíce května formou soutěže pro cyklisty, chodce i běžce.
Jak se zůčastnit?

1. Zaregistrujte se

Vytvořte se svými kolegy 2 až 5 členné týmy, zaregistrujte se a vytvořte si svůj webový profil na dopracenakole.cz.

Za startovné získáte letošní soutěžní triko z biobavlny, řadu slev a výhod, možnost vyhrát skvělé ceny a také dobrý pocit, že se podílíte na podpoře rozvoje cykloinfrastruktury ve svém městě.

2. Jezděte

Celý květen jezděte v soutěžním tričku do práce na (elektro)kole, koloběžce, bruslích, vozíčku, choďte či běhejte.

3. Zapisujte si jízdy a soutěžte

Své cesty si zapisujte na dopracenakole.cz nebo přes mobilní apku – automaticky tak soutěžíte v kategoriích Pravidelnost týmu a Výkonnost jednotlivce. Běžci, pro vás je tu kategorie RunCzech Během do práce. Nejste zrovna okresní přeborník? Nevadí, blýskněte se v disciplínách Cykloopatření nebo Weleda Kreativita. Na webu či v apce také uvidíte, jak jsou na tom ostatní.

4. Vyhrajte ceny

V každém městě uspořádáme večírek s vyhlášením vítězů a předáním cen – nejlepší z vás si odnesou kola, koloběžky nebo vstupenky na kulturní a sportovní akce a možná i něco cennějšího – nové přátele. Vyhlašovat budeme i Cyklozaměstnavatele roku.

5. Společně zlepšujme podmínky pro cyklisty

Chcete udělat i něco konkrétního pro své město? Na základě vašich podnětů, které nám během soutěže můžete posílat v rámci soutěžní kategorie Cykloopatření, bude Auto*Mat ve spolupráci s lokálními organizacemi zlepšovat podmínky pro cyklistiku ve vašem městě.

Podrobné informace ke všem bodům najdete v sekci Pravidla na stránce dopracenakole.cz

Registrace do soutěže do 30.dubna 2017